کد خبر : 204867
تاریخ انتشار : یکشنبه 29 آبان 1401 - 18:55

دانلود زیرنویس فیلم Scene of the Crime 1986 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Scene of the Crime 1986 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Scene of the Crime 1986 زیرنویس فیلم صحنه جنایت یک فیلم درام جنایی فرانسوی به کارگردانی آندره تکینه است که در سال ۱۹۸۶ با بازی کاترین دونو، دانیل داریو، وادک استانچاک و ویکتور لانوکس ساخته شده است. این فیلم داستان خانواده ای در حال فروپاشی را در روستاهای فرانسه روایت می کند

دانلود زیرنویس فیلم Scene of the Crime 1986 زیرنویس فیلم صحنه جنایت یک فیلم درام جنایی فرانسوی به کارگردانی آندره تکینه است که در سال ۱۹۸۶ با بازی کاترین دونو، دانیل داریو، وادک استانچاک و ویکتور لانوکس ساخته شده است. این فیلم داستان خانواده ای در حال فروپاشی را در روستاهای فرانسه روایت می کند که با ظاهر یک فراری از هم گسیخته شده اند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Scene of the Crime 1986 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Scene of the Crime 1986 توماس، یک پسر سیزده ساله مشکل دار که در حال چیدن گل در یک گورستان است، توسط مارتین، یک محکوم فراری تعجب می کند که از پسر می خواهد که بعداً در همان روز مقداری پول برای کرایه قطار برای او بیاورد. پسر نمی داند از کجا پول بیاورد. جنایتکار به او می گوید که از والدینش بپرسد. پسر می گوید: پدر و مادرم مرده اند. در واقع پدر و مادرش موریس و لیلی زنده هستند. آنها از هم جدا شده اند اما هر دو در نزدیکی خانه پدربزرگ و مادربزرگ پسر زندگی می کنند. توماس، که از طلاق والدینش ناراضی است، به یک مدرسه کاتولیک شبانه روزی می رود اما آخر هفته را با خانواده خود می گذراند و قرار است اولین عشرت داشته باشد. مادربزرگش ترتیب برگزاری آن روز خاص را می‌دهد و امیدوار است دختر و دامادش با هم آشتی کنند.

پسر سعی می کند پول محکوم دزدی را از لیلی، مادرش بگیرد، اما او را غمگین می بیند و در لحظه ای عاشقانه، پول را به او پس می دهد و اعتراف می کند که چه کرده است. او برای به دست آوردن پول یک سری تلاش‌های ناامیدانه را پشت سر می‌گذارد و در نهایت تعدادی از پدربزرگ بدخلق خود را که فقط می‌خواهد به ماهیگیری برود، از بین می‌برد. وقتی پسر برای دادن پول به مارتین برمی گردد، همدست محکوم، لوک، تصمیم می گیرد که پسر بیش از حد مسئولیت دارد و سعی می کند او را بکشد. مارتین با کشتن همدستش جان توماس را نجات می دهد.

دانلود زیرنویس فیلم صحنه جنایت ۱۹۸۶ لیلی راونل که از نظر عاطفی به پسرش نزدیک و دور است، نگران توماس است. به گفته موبد مدرسه که برای شکایت از رفتار پسر می آید، او در مدرسه خوب نیست. لیلی که در یک وجود غمگین به دام افتاده است، یک کلوپ شبانه را اداره می کند که روی رودخانه ای درست در لبه آب واقع شده است. او تحت فشار مادرش، برخلاف قضاوت بهتر او با موریس ازدواج کرده بود و اکنون باید از اثرات خفقان‌آور اتحادش با او فرار کند، اما او همچنان او را می‌خواهد. موریس تهدید می کند که مراقبت و حضانت پسرش را از او سلب می کند. لیلی مجبور است حتی پس از طلاق نیز وظایف زناشویی خود را انجام دهد – در حالی که موریس فیلم‌های خانگی قدیمی از خوشبختی خانگی آنها را نمایش می‌دهد.

زیرنویس فیلم Scene of the Crime 1986 - بلو سابتایتل

زیرنویس Scene of the Crime 1986 پس از کشتن لوک، مارتین برای نوشیدن نوشیدنی در یک بار در کنار رودخانه می‌آید. لیلی آنجا کار می کند. او پولی ندارد و در آخر شب، مجذوب مرد جوان، ترتیبی می دهد که فراری در یک هتل محلی اتاق بگیرد. هنگامی که او به خانه می رسد، پسرش داستان را در گورستان برای او تعریف می کند، زیرا این رویایی بود که دیده بود، اما او متوجه می شود که واقعاً اتفاق افتاده است و محکوم مردی است که او به تازگی در هتل رها کرده است. پس از اینکه توماس آرزو کرد که بمب اتمی مدرسه او را نابود کند، جشن به افتخار عشای ربانی با کمی هماهنگی خانوادگی ادامه می یابد. مادربزرگ سعی می کند خانواده را کنار هم نگه دارد.

آلیس، دوست دختر مشترک محکومین با اسلحه در دست می آید تا به آنها کمک کند تا به طنجه فرار کنند. آنها سال ها جدایی ناپذیر بودند. مارتین به او می گوید که مجبور شد لوک را بکشد. شک لیلی زمانی تایید می شود که او شاهد تلاش های مارتین و آلیس برای پنهان کردن جسد در قبرستان است. مارتین او را رها می کند و با آلیس شهر را ترک می کند. کمی بعد نظرش عوض شد و به تنهایی به دهکده برگشت و به دنبال لیلی به بار رفت. آنها مورد ضرب و شتم یکدیگر قرار می گیرند و در شب، او تصمیم جسورانه ای را می گیرد که بدون هیچ نشانه ای از پشیمانی یا شک طولانی با او فرار کند. لیلی قبل از فرار با محکوم به مادرش می‌گوید که قصد انجامش را دارد، اما با وجود اعتراض‌های مادرش نظرش را تغییر نمی‌دهد.

معلم و اعتراف کننده پسر او را با خبر منتشر شده دو فراری مواجه می کند و او را تحت فشار قرار می دهد تا حقیقت را به مسئولان بگوید. در همان شب طوفانی، توماس از مدرسه شبانه روزی فرار می کند تا مادرش را ببیند، اما وقتی به خانه او می رسد، متوجه می شود که لیلی و مارتین مشغول عشق ورزیدن هستند. توماس می دود و وقتی مارتین به دنبال او می رود، آلیس که او نیز آمده است، به مارتین شلیک می کند. اندکی بعد، آلیس در حالی که ماشین اسپرتش را به دیوار می کوبد، خودش را می کشد.

زیرنویس فیلم صحنه جنایت ۱۹۸۶ صبح روز بعد لیلی به دیدن توماس که با پدرش می ماند می رود، اما موریس فقط به او اجازه می دهد که او را ببیند بدون اینکه فاش کند که آنجاست. بعداً در کلانتری لیلی حقیقت را می گوید و خودش را متهم می کند. او روستا را ترک می کند که در یک ون پلیس بازداشت شده است. در همان زمان توماس در حال دوچرخه سواری دیده می شود.

زیرنویس Scene of the Crime 1986 - بلو سابتایتل

زیرنویس صحنه جنایت ۱۹۸۶ عنوان کمی گمراه کننده است زیرا Le Lieu du crime یک فیلم هیجان انگیز نوآر یا معمایی نیست. این یک درام خانوادگی با زیر و بم روانی است. کارگردان آندره تچین به ویژه به کاوش در امور خانوادگی علاقه دارد، همانطور که می توان آن را در فیلم تحسین شده او مشاهده کرد: فصل مورد علاقه من (۱۹۹۳)، همچنین با بازی کاترین دونو.

این فیلم با اکثر آثار Téchiné یک حرکت بی‌قرار دوربین و ویرایش ظاهراً معمولی را به اشتراک می‌گذارد که حاکی از کنجکاوی عصبی و شدید، معادل طراحی سریع یک هنرمند است. حومه فرانسه در اینجا به عنوان پس‌زمینه‌ای طعنه‌آمیز برای دو نوع شخصیت عمل می‌کند: آنهایی که سرکوب شده‌اند در یک محیط خفه‌کننده بورژوایی زندگی می‌کنند و آن‌هایی که مهارنشدنی‌تر هستند، که مجموعه‌ای از احساسات خشونت‌آمیز را بازی می‌کنند، با پسری که در وسط گیر افتاده است. کارگردانی فشرده و سرکوب شده از نظر عاطفی Téchiné بر اساس کدهای ملودرام کار می کرد. دو دغدغه فیلم سرکوب و آزادی است.

این فیلم در جشنواره کن ۱۹۸۶ نامزد نخل طلا شد. در سال ۱۹۸۷ این فیلم نامزد جایزه سزار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن (دانیل داریو) شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سایت های رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح